EN SÜPER HEPSİ FAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EN SÜPER HEPSİ FAN

Hepimiz Burdayız Ya Sen Nerdesin?

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

çağla şikel biyografisi

2 posters
YazarMesaj
Admin
yönetici
Admin

Kadın
rep gücün :
çağla şikel biyografisi Left_bar_bleue999 / 100999 / 100çağla şikel biyografisi Right_bar_bleue

hepsi gücün :
çağla şikel biyografisi Left_bar_bleue999 / 100999 / 100çağla şikel biyografisi Right_bar_bleue

Ruh Halin : çağla şikel biyografisi Dusunceli16f185
<b><font color=red>Puan Ver : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>
uyarı :
çağla şikel biyografisi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100çağla şikel biyografisi Right_bar_bleue

çağla şikel biyografisi Empty
MesajKonu: çağla şikel biyografisi   çağla şikel biyografisi EmptyPaz Kas. 23, 2008 8:30 pm

Eğitim hayatıma İstanbul 'da 1985 - 1989 tarihleri arasında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu ile başladı ve ilkokul 4.sınıftan itibaren İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında bale eğitimini de sürdürdü. İlkokulu bitirdikten sonra 1990 -1993 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarın da Ortaokul eğitimimi tamamladı.

1993-1996 yılları arasında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda Lise öğrenimini bitirip, ardından 1997-1999 Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı'nda Yüksek Lisans eğitimi aldı ve 1999 senesinde mezun oldu.

Konservatuar öğrenimine devam ederken, aynı zamanda 1990-1999 yılları arasında ****** Kültür Merkezi'nde sözleşmeli olarak bir çok çoçuk oyunu ve müzikallerde yer aldı. Bu oyunlardan bazıları ; Arşın Mal Alan ,Sihirbaz Oz,Yedisi Birden, Külkedisi, Fındıkkıran Balesidir.

1996 yılında ODESSIA adlı Sinema filminde yer aldı.

1997 yılında MISS TURKEY yarışmasında birinci oldu ve sonrasında katıldığı Şeysel Adalarında yapılan MISS WORLD '97 güzellik yarışması ile Dünya dördüncüsü yani Avrupa Güzeli ( EUROPE'S QUEEN OF BEAUTY ) ödülünü aldı.

MISS WORLD ile yurt içi ve yurt dışında podyum-mankenlik alanında ilerlerken bir yandan da televizyonda program sunuculuğu ve dizilerde oyunculuk çalışmaları oldu.

1997- 2003 tarihleri arasında Fransa 'da Zeki Triko, Amerika, Almanya, Hong Kong, Rusya, Yunanistan, İsviçre ve Mısır 'da defilelerinde bulundu.

2002 yılında halen çok severek yaptığım mankenlik mesleğinin yanısıra Müjdat Gezen'in yazıp yönettiği TRI PEYPIRS KABARE sinde oyuncu ve dansçı olarak yer aldı.

2004 yılı itibariyle Show Tv 'de yayınlanmakta olan Cennet Mahallesi dizisinde rol almaya halen devam ediyor. Aynı zamanda ATV'de Dansa Var mısın adlı yarışma programında da sunuculuk yaparak bu alandaki eğitimlerime ve çalışmalarıma da devam etmektedir.

Hem çok güzel, hem de çok konuşuyor. Ve ne ne çok konuştuğunun, ne de çok güzel olduğunun farkında. 22 yaşında "feci iyi yakalandığına" inandığı yeni ilişkisinden çok memnun.

Cüzdaninda iki gazete kupürü. Birinci kupürdeki fotoğrafta Çağla kafasında Türkiye güzeli tacı, gülümsüyor. İkinci kupürdeki fotoğraf onu ve Beyaz'ı gösteriyor. Küçük karede Beyaz, Çağla'yı öpüyor. Çağla yine gülümsüyor. Medyatik çiftlerin aşkları böyle.

Beyaz'ı "Ona doyamıyorum" diyecek kadar çok seven Çağla gazetelere neredeyse her gün haber olan aşkını, yine bu haberlerin kupürleriyle çantasında saklıyor, belki de böyle yaparak korumaya çalışıyor

Konservatuarda bale eğitimi alırken bir yandan da model olma düşleri kuruyor muydunuz?

Hep balerin olacağım diyordum. Saçım bale topuzu, ayağımda tozluklar, mayolarım; pembe pembe dolaşıyordum. Başka bir hayatım yoktu ve başka bir hayatı da düşlemezdim. Selin (Toktay) bizim bir alt sınıftaydı. Yeni fotomodelliğe başlamıştı. Bir gün kaşları yarım gelmişti. Hiç unutmam, "Ne kötüsün, nasıl yaparsın!" falan olmuştum. Fotoğraflarını getiriyordu mesela, hiç böyle özenerek bakmıyordum.

Balerinlik diye tutturmuştum ama işte lise son sınıfa doğru boyum 1.80'e ulaşmaya başlayınca hareketlerim ağırlaşmaya başladı. Herkes fıldır fıldır, tıkır tıkır bale yaparken ben kollarımı bacaklarımı toparlayamaz oldum. Çok hırslı bir insanım. Yaptığım işin iyisini yapmak isterim. Balede en iyisi olamayacağımı anladım. Bıraktım.

Mankenlik ve başka neler yapmayı planlıyorsunuz? Haber spikerliği mi, oyunculuk mu?

Henüz mankenliği bırakmayı düşünmüyorum. Mankenliği kısa süreli bir meslek olarak seçmedim. En az bir on sene yapmak isterim. O yüzden de kendime bakmam gerekiyor. Oyunculuğa gelince... Çok teklif geldi. Önce kabul etmek istemedim. Çünkü ben manken-oyuncu-fotomodel Çağla Şıkel olmak istemedim. Mankensen mankensin çünkü. Ben bu işi yapıyorum ve bu işte iyiyim. Ama öyle bir teklif geldi ki dönülmez. Dönemedim. Erler Film'le anlaştım. Çok profesyonel bir ekiple Zehirli Çiçek'te 22 bölüm çektim.

Kendinizi seyredince ne hissettiniz?

Çok güldüm. Kendimle dalga geçtim. Niye böyle yapmaşım falan oldum. İğrenç yapmışım dedim. Ama son bölümde tüm bunlar minimuma inmişti. Kameraya yeni ısınmıştım.

Ne teklif gelirse gelsin, "Ben Çağla Şıkel bunu asla yapmam dediğiniz bir konu var mı?

Asla şarkıcı olamam herhalde. Yapamam. Piyano ve solfej eğitimi almış olmama rağmen yapmam. Benim ileride yapmak istediğim küçük dans okulu açmak. Ve orada koreograflık yapmak. Uğurkan Erez "Ben bırakmak istiyorum, seni yetiştirebilirim" diyor. Ben de "Bayıla bayıla gelirim" diyorum. Koreografiye yatkın olduğumu düşünüyorum.

Madonna mı Jennifer Lopez mi daha iyi dansçı?

Jennifer Lopez. Kızın tümünü çok beğeniyorum. O teninin parlaklığını seviyorum. Kadın çok güzel dans ediyor. Latin ya, o sıcaklık var yani kızda. Ben çok severim tüm Latin danslarını.

Sizin de tipiniz melez. Nerelisiniz?

Babam Karslı. Azeri kökenliyim. Anmem Adanalı.

Eski sevgiliniz Bozok'la (Gören) ayrılma nedeniniz?

Çok güzel başlamıştı, acayip böyle aşık aşık. Her günümüz beraber geçiyordu. Emel'in klibinde tanıştık. 20 yaşındaydım. Çok küçüktüm. Benim ilk ilişkimdi. İki buçuk senenin sonunda aramızda sevgi, saygı ve şefkat dökülmeye başladı

Sevgiliden çok arkadaş gibi mi oldunuz?

Fazla iç içe olduk. Arkadaş olduk. Kötü bir ilişki olmaya başlayınca bu altı yedi ay üşenmede kaldı. Hiç ayrılmayacakmışım gibi geliyordu bana. İçimdeki sevgi bitse de.

"Tamam, bitti" demenizi sağlayan neydi?

Benim biraz çocuk olmamdan kaynaklanan şeylerden dolayı... Çok büyük hatalarım oldu. Ama onun da oldu. Saygının ne kadar önemli olduğunu bu ilişki bittiğinde anladım.
http://hepsicilerin-yeri.yetkinforum.com
sinem__hepsi
cemreji-admin
cemreji-admin

Kadın
rep gücün :
çağla şikel biyografisi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100çağla şikel biyografisi Right_bar_bleue

hepsi gücün :

<b><font color=red>Puan Ver : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>
uyarı :

MesajKonu: Geri: çağla şikel biyografisi   çağla şikel biyografisi EmptyPtsi Ara. 01, 2008 10:33 pm

sağol abloşummmmmmmmmm
Admin
yönetici
Admin

Kadın
rep gücün :

hepsi gücün :

Ruh Halin : çağla şikel biyografisi Dusunceli16f185
uyarı :

MesajKonu: Geri: çağla şikel biyografisi   çağla şikel biyografisi EmptySalı Ara. 02, 2008 6:05 pm

bişi diil
http://hepsicilerin-yeri.yetkinforum.com

çağla şikel biyografisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» petek dinçöz biyografisi ve resimleri
» cemre kemer biyografisi
» eren bakıcı biyografisi
» yasemin yürük biyografisi
» kenan doğulu biyografisi ve resimleri